Абразивоструминні кабінети –

Точна, замкнута технологія для обмеженого простору.

Абразивоструминні кабінети Clemco – ідеальне рішення для обробки малих і середніх виробів. Міцна, але компактна конструкція кабінетів Clemco потребує мінімум простору і ресурсів, для простого, зручного дробострумминного процесу. Можливості кожного кабінету, дозволяють обробляти вироби з високою ефективністю і безпечними умовами праці.

 

 


«Абразивоструминні кабінети пропонуються в широкому спектрі варіантів і можуть бути адаптовані до будь-яких вимог замовника. Співробітники Clemco і дистриб’ютори тісно співпрацюють з кожним клієнтом, щоб забезпечити ідеальне рішення з гарантією багаторічної, надійної і високопродуктивної роботи »

Конструкція для чистої і надійної піскоструминної обробки

 

Clemco встановлює новий стандарт для міцних і надійних кабінетів абразивоструминного очищення з високою якістю і продуктивністю. Всі кабінети розмірів від настільного до мінікамери виготовлені з використанням перевірених якісних компонентів і технологічних знань.

 

Безпека і універсальність

 

Оператор повністю захищений від впливу агресивного середовища всередині кабінету і керує процесом зовні, використовуючи для роботи в камері ізольовані захисні рукавички. Ніякий абразивний або інший пил не виходить з кабінету, отже, апарат не являє ніякого ризику для персоналу і навколишнього середовища. Кабінет може використовуватися в будь-якому місці на виробництві, а наявність вушок  і кишень для вил навантажувача і дозволяють переміщати його в будь-яке зручне місце.

 

Компактність і чистота

 

Всі складові абразивоструминного процесу: ообработка, фільтрація, прибирання і очищення зібрані в один цикл в піскоструминних кабінетах Clemco для отримання максимальної ефективності та продуктивності. Весь незайнятий простір в конструкції зведено до мінімуму, щоб забезпечити компактні розміри і максимальну потужність. Система очищення абразиву укладена в окремий модуль, виготовлений з високоякісних і надійних матеріалів і компонентів, для забезпечення постійно високого ступеня очищення відпрацьованого абразиву. При цьому повністю видаляються сторонні включення і непридатні для роботи частинки абразиву, що запобігє витоку пилу з кабінету.


Безпека і відповідність СЕ

 

Всі кабінети Clemco обладнані захисним блокуванням дверей, яке призначене для негайного відключення абразиво-повітряного потоку при відкриванні будь-якої з дверей. Всі електрокомпоненти, а також елементи контролю і безпеки СЕ-сертифіковані.

 

Ергономічний, легкодоступний, зручний у використанні

 

Піскоструминні кабінети Clemco виготовляються з найширшим спектром застосування і комфорту оператора, відповідаючи при цьому найвищим стандартам безпеки та ефективності. Модулі освітлення розміщені за межами кабінету для запобігання зносу. Збільшені розміри дверей дозволяють розміщувати великогабаритні вироби. Clemco пропонує широкий вибір додаткових компонентів і пристосувань для завантаження і обробки: поворотний стіл, встановлення додаткового пістолета, фіксатори для заготовок, вантажні візки, і багато іншого. Співробітники Clemco можуть запропонувати практично будь-яку опцію при виготовленні кабінету з урахуванням всіх вимог замовника, для будь-якого виду робіт.

  • компактні габарити
  • величезний спектр застосування
  • ретельно підібрані компоненти і тип абразиву
  • продуктивність з урахуванням охорони навколишнього середовища
  • не потрібні спеціальні засоби захисту оператора
  • висока адаптація до різних умов виробництва і середовища
  • доступні у варіантах напірної або інжекційноїсистеми

Компоненти піскоструминного кабінету